Informacje praktyczne

Konferencja odbędzie się w budynku Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się przy ulicy Krupniczej 33. Budynek znajduje się nieopodal al. Mickiewicza, dlatego też zalecamy dojazd z Dworca Głównego autobusem 179 (przystanek AGH). Można również dotrzeć od strony ulicy Dunajewskiego, a następnie ulicą Krupniczą prawie do samego końca (ok. 700 m). W tym celu z Dworca Głównego zalecamy podróż tramwajem 4,14,20 lub autobusem 124,152,502 (przystanek: Teatr Bagatela).

Przez cały czas trwania konferencji będzie funkcjonowała stała recepcja gdzie uczestnicy, wolni słuchacze oraz pozostałe osoby będą mogły otrzymać materiały konferencyjne i informacyjne oraz uzyskać wszystkie niezbędne informacje.

Jak dotrzeć z Dworca Głównego PKP na przystanek tramwajowy i autobusowy linii 4,14,20, lub autobusem 124,152,502?
Po wyjściu z Dworca Głównego należy kierować się na Plac im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (nazywany także placem Dworcowym), po czym ujrzą Państwo przystanek zarówno tramwajowy jak i autobusowy

Jak dotrzeć z Dworca Głównego PKP na przystanek autobusowy linii 179?
W tym celu należy opuścić Galerię Krakowską i wyjść na ulicę Pawią. Po wyjściu trzeba kierować się w prawo, cały czas wzdłuż ulicy. Dojdą Państwo do przystanku autobusowego Politechnika i z tego właśnie miejsca odjeżdża 179.